قوانین خرید از سایت پارس فالو:

با خرید از پارس فالو و استفاده از خدمات آن اعلام میکنید که قوانین و شرایط استفاده را پذیرفته اید.
از پذیرش هر گونه سفارشات مربوط به پیج های غیر اخلاقی و سیاسی معذوریم.

با توجه به متغیر بودن سرور ها فالوور های ارسالی متغییر خواهد بود

نکات مهم هنگام خرید:
در هنگام انجام سفارشات پیج خود را از حالت خصوصی یا Private خارج کنید و تا پایان انجام شدن سفارش خصوصی نکنید. درغیر اینصورت سفارش انجام نمیشود و هیچگونه ضمانتی تعلق نخواهد گرفت.
در هنگام وارد کردن آی دی اینستاگرام و آدرس URL پست ها دقت کنید و بعد از خرید آی دی خود را تغییر ندهید.
در هنگام خرید در وارد کردن مشخصات خود از قبیل آی دی اینستاگرام ، ایمیل و … دقت کنید در صورت بروز هرگونه اشتباه از سوی شما باید حداکثر تا ۵ دقیقه  و قبل از اینکه سفارش شروع شود در فرم پشتیبانی با وارد کردن شماره سفارش و مشخصات صحیح مشکل خود را توضیح دهید در غیر اینصورت هیچگونه مسئولیتی بر عهده ما نیست.
اگر سفارش لایک اینستاگرام دارید در هنگام خرید مطابق عکس زیر در فیلد URL پست اینستاگرام آدرس عکس یا ویدئو مورد نظر را وارد کنید. در غیر اینصورت آنرا خالی بگذارید. همچنین در مورد سفارشات مربوط به لایک اگر URL پیج خود را وارد نکنید آخرین پست های شما لایک خواهند خورد.
هنگام خرید از سایت حتما قوانین را به دقت مطالعه کنید و با انتخاب گزینه ” ضمن مطالعه ی دقیق قوانین تمام قوانین پارس فالو را قبول دارم. ” و پذیرفتن آن  اعلام میکنید که تمام قوانین و شرایط استفاده از خدمات را پذیرفته اید.
پس از پرداخت صبر کنید تا دوباره به سایت ما بازگردید و وضیعت سفارش به حالت کامل برود.

قانون بازگشت وجه:

– در صورتی که ما نتوانیم سفارش مورد نظر را به هر دلیلی از جمله خرابی سایت و سرور ها و … پایان برسانیم یا اینکه سفارش را اشتباه انجام دهیم مبلغ پرداختی شما کارت به کارت خواهد شد.
– ما بهترین فالوورهای موجود را ارسال میکنیم و تعدادشان ریزش نمی کند یا ریزش بسیار جزئی است ، از این رو به علت اینکه بعضی افراد قبلا از برنامه های افزایش فالوور یا جاهای دیگر فالوور گرفته اند و چون آن فالوورها ریزش میکنند لذا تشخیص اینکه فالوور های ریزش کرده از طرف ما یا آنهاست، ممکن نیست به همین دلیل بعد از انجام کامل سفارش اگر تعداد فالوور های شما بعد از مدتی کم شود هیچگونه خسارتی تعلق نخواهد گرفت.